<oembed><version>1.0</version><provider_name>Mach Trade</provider_name><provider_url>https://www.mach-trade.com/it/</provider_url><author_name>vtenext</author_name><author_url>https://www.mach-trade.com/it/author/vtenext/</author_url><title>Combinata Trumpf TRUMATIC TC6000L-FMC - Mach Trade</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="mfmEF8azj6"&gt;&lt;a href="https://www.mach-trade.com/it/prodotto/combinata-trumpf-trumatic-tc6000l-fmc/"&gt;Combinata Trumpf TRUMATIC TC6000L-FMC&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.mach-trade.com/it/prodotto/combinata-trumpf-trumatic-tc6000l-fmc/embed/#?secret=mfmEF8azj6" width="600" height="338" title="&#x201C;Combinata Trumpf TRUMATIC TC6000L-FMC&#x201D; &#x2014; Mach Trade" data-secret="mfmEF8azj6" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;